Team

Theo Kemps

Email:
Theo@fysiokempsrijf.nl

Sportfysiotherapeut, schouder, echografie, shockwave, COPD, dry needling, EPTE.

Bas Keursten

Email:
Bas@fysiokempsrijf.nl

Sportfysiotherapeut Msc., Extended scope therapeut, knie, pees-problematiek, enkel, voet, sportblessures, echografie, hartfalen/revalidatie, dry needling, shockwave, EPTE, COPD, fiets positie analyse

Marjolein Melters

Email:
Marjolein@fysiokempsrijf.nl

Sportfysiotherapeut Msc., oedeemtherapie, sportblessures, dry needling.

Adriaan van Dijsseldonk

Email:
Adriaan@fysiokempsrijf.nl

Sportfysiotherapeut Msc., Extended scope therapeut sportblessures, dry needling, Hydrotherapie

Robin Rijf

Email:
Robin@fysiokempsrijf.nl

Manueeltherapeut Msc., Orofaciaal therapeut (kaak), claudicatio, Extended scope therapeut, hartfalen/revalidatie, dry needling, shockwave.

Maaike van Dijsseldonk

Email:
Maaike@fysiokempsrijf.nl

Manueeltherapeut Msc., duizeligheid, hoofdpijn, HCFS bij zuigelingen (Kiss syndroom), dry needling extremiteiten, handtherapie

Lex Hollanders

Email:
Lex@fysiokempsrijf.nl

Manueeltherapeut (Master-na-Master) Msc., Revalidatiewetenschappen Msc., Extended scope therapeut, dry needling, echografie, shockwave.

Tom Stevens

Email:
Tom@fysiokempsrijf.nl

Manueeltherapeut, dry needling, echografie, schouder, FysioFitt

Mandy Bijvelds

Email:
Mandy@fysiokempsrijf.nl

Manueeltherapeut Msc., dry needling, echografie, schouder, Coccygodynie (Staartbeen behandeling)

Maike van Veggel

Email:
Maike@fysiokempsrijf.nl

Kinderfysiotherapeut Msc., kinderen met hoofdpijn, kinderorthopedie, kinderen met langdurige pijnklachten.

Silke van Schijndel

Email:
Silke@fysiokempsrijf.nl

Kinderfysiotherapeut Msc., kinderorthopedie, dry needling, oedeemtherapie

Marjan Reusien

Email:
Marjan@fysiokempsrijf.nl

Geriatrie fysiotherapeut, neurologie, niet aangeboren hersenletsel, parkinson, hand en pols therapie, osteoporose, valtraining, FES.

Judith Swinkels

Email:
Judith@fysiokempsrijf.nl

Geriatrie fysiotherapeut Msc., ALS, niet aangeboren hersenletsel, osteoporose, valtraining, dry needling, claudicatio, FES, MS.

Ellis van Creij

Email:
Ellis@fysiokempsrijf.nl
Geriatrie fysiotherapeut Msc.,
Bekkenfysiotherapeut Msc. i.o.
Diabetes, claudicatio, corona revalidatie, parkinson.

Minka Dollekamp

Email:
Minka@fysiokempsrijf.nl

Geriatrie fysiotherapeut Msc, oncologie, diabetes, COPD, Corona revalidatie.

Margot Schoone

Email:
Margot@fysiokempsrijf.nl

Geriatrie fysiotherapeut i.o., dry needling

Moniek Spierings

Email:
Moniek@fysiokempsrijf.nl

Bekkenfysiotherapeut Msc., oncologie, diabetes, dry needling, echografie bekkenregio.

Nanneke Tiel

Email:
Nanneke@fysiokempsrijf.nl

Psychosomatisch fysiotherapeut, haptonomie, hyperventilatie, pijnmanagement, systemisch werken.

Janneke Reniers

Email:
Janneke@fysiokempsrijf.nl

Psychosomatisch fysiotherapeut, haptonomie, hyperventilatie, pijnmanagement, systemisch werken, zwangerschaps haptonomie, running therapie, inspanningsfysiologie met kinderen, hartrevalidatie.

Manouk van Bussel

Email:
Manouk@fysiokempsrijf.nl

Cesartherapeut, Algemeen fysiotherapeut, Oncologie fysiotherapeut Msc i.o, schouder, echografie, dry needling, diabetes, claudicatio, shockwave, slaapproblematiek

Irene van der Eijnde

Email:
Irene@fysiokempsrijf.nl

Algemeen fysiotherapeut, dry needling, corona revalidatie, Msc. Muskuloskeletale revalidatie (Manuele Therapie i.o.).

Suze van Berlo

Email:
Suze@fysiokempsrijf.nl

Algemeen fysiotherapeut, dry needling, corona revalidatie, hydrotherapie, bewegingsdeskundige.

Loes van Gemert

Email:
Loes@fysiokempsrijf.nl

Ergotherapeut, algemeen fysiotherapeut, chronische pijn, dry needling, schouder klachten, werkplek adviseur.

Suzanne Maas

Email:
Suzanne@fysiokempsrijf.nl

Huid- en oedeemtherapeut, kousen aanmeten, littekentherapie.

Tessa van Lieshout

Email:
Tessa@fysiokempsrijf.nl

Fysiotherapeut, handtherapeut (De Esser Masterclass Handtherapy) Somatosensorische revalidatie, behandelen van neuropathische pijn en Schouderklachten.

Dirk Figee

Email:
Dirk@fysiokempsrijf.nl

Algemeen fysiotherapeut

Eline Smits

Email:
eline@fysiokempsrijf.nl

Hand en pols ergotherapeut (De Esser Masterclass Handtherapy), spalk/brace op maat maken van vinger, duim, pols en elleboog spalken.

Lisanne Verkooijen

Email:
lisanne@fysiokempsrijf.nl

Cesartherapeut, oefentherapeut, slaapproblematiek

Jolijn Smits

Email:
Jolijn@fysiokempsrijf.nl

Lifestyle coach

Dominique Swinkels

Email:
Dominique@fysiokempsrijf.nl

Medische fitness
Personal Trainer
Fysiotherapeut i.o.

Julia Mathijssen

Email:

Algemeen fysiotherapeut i.o., medische fitness

Bas vd Kerkhof

Email:

Medische fitness
Fysiotherapeut i.o.

Mitchel de Roy

Email:

Algemeen fysiotherapeut i.o., Medische fitness

Daisy Berkers

Email:
Daisy@fysiokempsrijf.nl

Administratief medewerkster

Martine Vogels & Bodie

Email:
Info@fysiokempsrijf.nl

Administratief medewerkster

Peggy Sterken

Email:
Info@fysiokempsrijf.nl

Receptioniste

Connie van Berkel

Email:
Info@fysiokempsrijf.nl

Receptioniste

Benieuwd hoe we je kunnen helpen?

Maak een afspraak